Depilacja laserowa Vectus – trwała metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia

Depilacja laserowa Vectus – trwała metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia
5 (100%) 5 Głosów

Jedna z najskuteczniejszych metod na pozbycie się zbędnego, niechcianego owłosienia, z dowolnej partii ciała jest depilacja laserem. Jest to jedna z metod, która oferowana jest przez gabinety medycyny estetycznej.

Zabieg posiada wiele zalet. Należą do nich przede wszystkim:

 • skuteczność,
 • bezpieczeństwo,
 • brak odczuwania bólu,
 • komfort podczas przeprowadzanego zabiegu,
 • dbałość o wygląd, zdrowi, higienę, pielęgnację oraz dobre samopoczucie,
 • trwałe usuwanie owłosienia z dowolnie wybranej części ciała.

Jednym z najskuteczniejszym, pod względem technologicznym urządzeniem diodowym, które przeznaczone jest do depilacji jest laser Vectus w Gdyni (więcej o tym tutaj: https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosmetologica-Gdynia-o77391.html). Jest to laser, który wyposażony jest w specjalną głowicę. Prze tę właśnie głowice przebija się światło lasera niszcząc przy tym komórki macierzyste w obrębie mieszków włosowych. Niszczy je w trwały sposób, dzięki czemu nie mają szansy na odbudowę, odrost, regenerację. Efekty zauważalne są już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Do ostatecznego efektu, potrzebna jest seria zabiegów. Ich ilość uzależniona jest od powierzchni poddawanej depilacji oraz rodzaju owłosienia.

Depilacja laserowa skutki uboczne

Zabieg jest bezpieczny. Nie daje żadnych poważnych skutków ubocznych, u osoby, która poddawana jest zabiegowi. Jedynie może pojawić się lekkie zaczerwienienie skóry, które szybko ustępuje.

Epilacja laserowa opinie

Zabieg cieszy się dużym zainteresowaniem. coraz więcej osób z niego korzysta. Są to zarówno panie jak i panowie, w różnym przedziale wiekowym. Zabieg jest skuteczny i daje zdumiewające rezultaty. Na zawsze usuwa zbędne owłosienie, dzięki czemu ludzie czują się bardziej komfortowo, atrakcyjnie. Ma to także ogromny wpływ na ich samopoczucie.

Depilacja laserowa koszt

Koszt uzależniony jest od powierzchni poddawanej depilacji. Zabiegi kupowane pojedynczo są droższe niż te kupowane w pakiecie. Dokładną ofertę wraz z cennikiem można znaleźć na stronie internetowej. Znajdziemy tam również ceny promocyjne na wybrane pakiety.

Depilacja laserowa a ciąża

W tym konkretnym przypadku warto zasięgnąć porady lekarza prowadzącego ciążę, ginekologa, położnika. Powie nam czy w okresie ciąży można poddawać się tego rodzaju zabiegom, czy ma to wpływ na zdrowie i życie nienarodzonego dziecka.

Depilacja laserowa – skuteczna – bezpieczna – bezbolesna – trwała. Jest to metoda, której poddaje się coraz większa grupa ludzi, którzy chcą pozbyć się zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Do najczęściej przeprowadzanych zaliczają się:

 • depilacja laserowa twarzy, wykonywana za pomocą małej głowicy, na przykład regulacja brwi, baczków,
 • depilacja laserowa wąsika, wykonywana za pomocą małej głowicy, usuwanie wąsika laserem jest metodą, z której korzystają panie o ciemnym, widocznym owłosieniu oraz panowie, którzy chcą uniknąć codziennego golenia,
 • depilacja laserowa pach, wykonywana za pomocą małej głowicy, przydatna w upalne dni, unikniemy nieprzyjemnego zapachu oraz bakterii, które znajdują się pomiędzy włoskami,
 • depilacja laserowa pleców, wykonywana za pomocą dużej głowicy, z tego zabiegu korzystają między innymi panowie, którzy mają problem z bujnym, gęstym owłosieniem, na całej powierzchni pleców,
 • depilacja laserowa okolic intymnych, wykonywana za pomocą małej głowicy, wykonywana tylko u pań, u panów zabieg ten nie jest przeprowadzany ze względów zdrowotnych,
 • depilacja laserowa nóg, wykonywana za pomocą dużej głowicy, może dotyczyć całych nóg lub tylko ich części, poddają się jej przede wszystkim kobiety, w różnym przedziale wiekowym,.

Depilacja laserowa posiada wiele zalet. Ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, wygląd skóry, (jest gładka, zdrowa, bez zbędnego owłosienia), higienę osobistą (unikamy nieprzyjemnego zapachu oraz nie dopuszczamy do gromadzenia się bakterii oraz drobnoustrojów pomiędzy włoskami). Jest to skuteczna, bezpieczna, bezbolesna metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia. Osoba poddawana zabiegowi odczuwa komfort i wygodę. Jest to metoda, która w trwały sposób usuwa owłosienie z dowolnych części ciała.

Kup poradniki o Refluksie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 15 = 24