Domowe sposoby na erekcję

Domowe sposoby na erekcję
5 (100%) 3 Głosów

Problemy ze wzwodem są źródłem bardzo dużej frustracji dla każdego mężczyzny, który ich doświadczył. Warto jednak pamiętać, że istnieją proste, naturalne sposoby, pomagające w podniesieniu potencji. Nie zawsze trzeba w tym celu sięgać po preparaty, takie jak viagra.

Istnieje wiele przyczyn, wpływających na obniżenie potencji. Takie skutki ma stresujący styl życia, czynniki psychologiczne, problemy ze zdrowiem, a także złe relacje z partnerką. Najprostszy domowy sposób na erekcję to zadbanie o ogólną kondycję organizmu. Oznacza to przede wszystkim odpowiednią dietą oraz aktywność fizyczną.

 

Dieta, która poprawi sprawność, powinna być przede wszystkim lekka. Problemy z potencją często są związane ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu we krwi, dlatego warto wykonać podstawowe badania. Na zdrowie korzystnie wpłynie również umiarkowany wysiłek fizyczny. Pod tym względem nie należy jednak nigdy przesadzać. Bardzo intensywne ćwiczenia mogą doprowadzić do wyczerpania. W takiej sytuacji organizm po prostu nie znajdzie wystarczających sił i współżycie nie będzie satysfakcjonujące.

 

Domowe sposoby na wzwód obejmują także relaks. Stan napięcia jest dla wielu mężczyzn poważną przeszkodą w osiągnięciu erekcji. Taka sytuacja może być spowodowana stresującą pracą, ale także obawami przed niepowodzeniem w łóżku. Pomocne okaże się stworzenie przyjemnej, rozluźniającej atmosfery. Zamiast stresować się problemami z potencją, warto skupić się przede wszystkim na przyjemnej chwili. Dużym ułatwieniem będą także dobre relacje z partnerką, która będzie cierpliwa i wyrozumiała.

 

Używki a erekcja

 

Bardzo poważnym wrogiem męskiej potencji jest palenie papierosów, a także picie zbyt dużych dużych ilości alkoholu. Nikotyna wykazuje działanie, które polega na zwężaniu naczyń krwionośnych, co pogarsza krążenie i przekłada się na kłopoty ze wzwodem. Sytuacji nie poprawi alkohol. Działanie tej używki jest bardzo złudne. Z jednej strony pobudza ona pożądanie, z drugiej znacznie zmniejsza potencję. Dlatego lepiej ograniczyć się do jednej lampki wina. Taka ilość pomoże się rozluźnić i jednocześnie nie wpłynie negatywnie na potencję.

 

Domowe sposoby na erekcję obejmują także różne substancje, uznawane za afrodyzjaki. W powszechnym przekonaniu takie działanie wykazują między innymi owoce morza. Niestety w naszym kraju trudno dostać je w świeżej postaci. Zamiast tego, można zdecydować się na przyprawy o naturalnym, pobudzających działaniu, takie jak imbir oraz żeń-szeń. Medycyna nie potwierdziła oficjalnie ich korzystnego wpływu na potencję, ale są stosowane przez wielu mężczyzn, którzy są zadowoleni z efektów.

 

Nawet kilka prostych zmian w stylu życia może spowodować poprawę potencji. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na czynniki psychologiczne. Stresujący styl życia na pewno nie pomoże w osiągnięciu satysfakcjonującego życia seksualnego. Równie niekorzystny wpływ mają niezdrowe używki. Dlatego warto zatroszczyć się o swoją kondycję, a także wykonać podstawowe badania, które wykluczą poważniejsze problemy ze zdrowiem.

Kup poradniki o Refluksie

Jedna odpowiedź do Domowe sposoby na erekcję

  1. Egon napisał(a):

    Na szczęście domowe sposoby na erekcję można (i warto!) stosować wtedy, gdy nie jest ona jeszcze koniecznie potrzebna. Ja zachęcam do jajecznicy, bo to chyba najlepsze co można zrobić żeby nie wtopić jak będzie sytuacja podbramkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 1 =