Jak wymodelować sylwetkę?

Jak wymodelować sylwetkę?
5 (100%) 5 Głosów

Zmorą wielu kobiet potrafi być tłuszcz odkładający się w miejscach takich jak brzuch, twarz czy ramiona pomimo stosowania zdrowej diety i wykonywania ćwiczeń. W tej, zdawałoby się beznadziejnej sytuacji z pomocą przychodzi nowoczesna technologia. Centra kosmetologiczne oferują nam obecnie zabiegi wyszczuplające, które pomogą nam pozbyć się kompleksów. Wreszcie możliwe stanie się modelowanie sylwetki takie jak wyszczuplanie ud, poprawianie kształtu pleców, spłaszczenie brzucha, których nie można było osiągnąć standardowymi sposobami. Dzięki rozwojowi medycyny estetycznej niemożliwe nareszcie stało się możliwe.

Kiedy już zdecydujemy się na zabiegi wyszczuplające, trzeba jeszcze wybrać jakie będą dla nas najlepsze. Może nas skusić endermologia lpg, polegająca na podciśnieniowym masażu specjalną końcówką zasysającą fałd skóry. Dzięki oddziaływaniu na tkankę łączną doprowadza ona do rozbicia warstwy zgromadzonych lipidów i szybkiego wydalenia ich przez organizm. Dodatkowo, przynosi endermologia efekty dodatkowe oprócz tego, że przeprowadzana jest szybka redukcja tkanki tłuszczowej – po wykonaniu tego zabiegu nasza skóra nam podziękuje, ponieważ będzie wzmocniona, zregenerowana i z ograniczonym cellulitem.

Odmienną techniką charakteryzuje się karboksyterapia Reology 2. Podobnie jak endermologia, nie tylko usuwa nadmiar tłuszczu, ale również pozostawia skórę ujędrnioną i odmłodzoną. Dokonuje tego poprzez wstrzykiwanie podskórnie i śródskórnie medycznego dwutlenku węgla, który przyspiesza przepływ krwi i rozbija cząsteczki tłuszczowe, doprowadzając również do ich szybkiego wydalenia poza ustrój. Natomiast zabieg Maximus operuje za pomocą fali radiowej nagrzewającej tkankę podskórną do 60˚C, upłynniając tkankę tłuszczową i szybko usuwając ją z organizmu dzięki aktywacji mięśni.

Musimy jednak pamiętać o tym, że same zabiegi to za mało aby uzyskać trały efekt. Prawda o tym, jak zredukować tkankę tłuszczową na dłużej jest bardziej złożona: świetny rezultat uzyskany w gabinecie kosmetologicznym nie utrzyma się długo bez odpowiedniej diety i ćwiczeń fizycznych.

Kup poradniki o Refluksie

4 Odpowiedzi do Jak wymodelować sylwetkę?

 1. eda napisał(a):

  ja bym była za masażami… Moja koleżanka np jak szła ćwiczyć czy biegać to zawijala się folią streczową i tak szła biegać. To trochę dziwnie wyglądało ale skutkowało.

 2. Bunny22 napisał(a):

  ja polecam endermologię 🙂 robiłam sobie w CLinica Cosmetologica w Gdańsku pakiet 10 zabiegów i efekty widoczne już w połowie serii praktycznie. skóra jędrniejsza, cellulit znikł, zarówno na udach jak i na pośladkach.

 3. t0la napisał(a):

  Ja stosowałam endermologie i muszę powiedzieć, że efekt żaden. Nie polecam z własnego doświadczenia, ale oczywiście każde ciało jest inne, moje wydaje się odporne na tego typu zabiegi redukujące tkankę tłuszczową..

 4. Candy66 napisał(a):

  najtańszy najprostszy i bardzo skuteczny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej to codziennie godzina jazdy na rolkach. Pracuje całe ciało, efekty zauważalne już po miesiącu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 6 = 2