Jak naturalnie powiększyć piersi?

Jak naturalnie powiększyć piersi?
Oceń

Piękny, zadbany i jędrny biust to duma i marzenie każdej kobiety. Jednak nie każda z pań została obdarzona przez naturę obfitymi krągłościami. Niekiedy mały biust staje się przyczyną dyskomfortu i kompleksów. Istnieją jednak naturalne sposoby, pozwalające ujędrnić i delikatnie powiększyć piersi (przeczytaj jak powiększyć biust niżej).

Po pierwsze pielęgnacja

Nawet niewielki biust będzie wyglądał pięknie, jeśli będzie zadbany. Pamiętajmy, żeby zawsze nosić odpowiednio dobrany stanik, o starannie dopasowanym obwodzie i wielkości miseczek. Nie tylko pięknie wyeksponuje on kobiece krągłości, ale także zapobiegnie opadaniu i deformowaniu się piersi. Aby biust długo zachował naturalny kształt i jędrność warto też wykonywać regularne ćwiczenia podnoszące piersi. Nie powiększą one biustu, ale poprawią jego jędrność i kształt, dzięki czemu będzie wydawał się pełniejszy. Najlepsze efekty przynoszą wszelkiego rodzaju ćwiczenia na klatkę piersiową, takie jak pompki czy ćwiczenia z hantlami. Najprostszym, ale efektywnym ćwiczeniem jest złożenie dłoni jak do modlitwy na wysokości mostka i mocne naciskanie. Nie wolno też zapominać o odpowiednich zabiegach pielęgnacyjnych. Piersi należy ujędrniać naprzemiennymi natryskami z ciepłej i chłodnej wody, a po starannym osuszeniu natrzeć odpowiednim preparatem pielęgnacyjnym – na przykład kremem Frashe. Specjalne składniki na piersi zawarte w kremie nie tylko ujędrnią go, ale także podniosą i wypełnią. Jeśli poddajemy się kuracji kremem systematycznie i regularnie, już po miesiącu zobaczymy pierwsze efekty.

Ubraniowe sztuczki

Mały biust można powiększyć optycznie także za pomocą odpowiedniego stroju i bielizny. Wskazane będą wszelkiego rodzaju staniki push up oraz bardotki, które zbierają i unoszą biust czyniąc go większym i pełniejszym. Dobre efekty może przynieść także stosowanie specjalnie skrojonego gorsetu unoszącego piersi. Biust warto też podkreślać odpowiednim krojem ubrań – wskazane będą niezbyt głębokie dekolty w serek oraz dopasowane kroje zamiast tych obszernych typu oversize. Pamiętajmy, że tylko działając wielotorowo, czyli łącząc ubiór z odpowiednią pielęgnacją, uzyskamy trwały i zachwycający efekt pełnego, jędrnego biustu.

Kup poradniki o Refluksie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

26 − 24 =