Sposób na wrastające włoski

Sposób na wrastające włoski
5 (100%) 1 Głosów

Większość z nas depiluje pewne części swojego ciała. Mężczyźni przede wszystkim golą sobie zarost, czyli ich depilacja skupia się na twarzy. Kobiety depilują nogi, okolice bikini, czasem nawet ręce. Przyjęło się, że widoczne owłosienie w pewnych miejscach jest nieestetyczne. Niezależnie czy nam się to podoba czy nie, większość z nas poświęca swój czas na depilację.

Nieoczekiwany problem

Czasem, gdy ogolimy nogi, bądź potraktujemy je rozgrzanym woskiem, aby dopełnić depilacji, zauważamy na nich czerwone kropki. Na nogach jest to najczęściej spotykane. Krosty na nogach pojawiają się gęsto, a my nie wiemy co się dzieje. Może się też zdarzyć, że odczujemy swego rodzaju podrażnienia po goleniu miejsc intymnych. Dlaczego tak się dzieje? A co jeśli coś takiego oszpeci nam twarz po goleniu? Co jeśli figówka zacznie nam uprzykrzać życie? To wszystko wina wrastających włosków, które mogą wywołać zapalenie mieszków włosowych. 

Jest rozwiązanie! Laser Vectus

Aby uniknąć komplikacji typu zapalenie mieszka włosowego warto zwrócić się do specjalistów, którzy usuną owłosienie bezboleśnie i szybko. Dzięki depilacji laserowej w krótki sposób pozbędziemy się problemu wrastających włosków. Zapalenie mieszków włosowych nie zdąży się rozwinąć. Zabieg trwa do pół godziny i nasz problem szybko znika. Czerwone kropki na nogach nie są niczym estetycznym, lepiej pozbyć się owłosienie raz a dobrze i mieć spokój z depilacją na długi czas – to zdrowe i wygodne. Często depilację laserową zaleca się ze względów medycznych, jest po prostu bezpieczniejsza.
To prawda, że można zapobiec wrastaniu włosków domowymi sposobami. Poprzez peeling i regularne nawilżanie skóry nasze ciało jest lepiej nawilżone i włoskom łatwiej jest się przebić. Niestety te sposoby nie działają we wszystkich przypadkach. Niektórzy mają tak cienkie włoski, że te sposoby zwyczajnie nie dadzą rady. Dzieje się tak nawet czasem u osób o naprawdę mocnych i twardych włosach.

Dlatego, aby krosty na nogach czy figówka nie były dla nas zagrożeniem najlepiej zastosować depilację laserową laserem Vectus.

Kup poradniki o Refluksie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 1 =