Zabiegi na drugi podbródek – sprawdź, które będą skuteczne!

Zabiegi na drugi podbródek – sprawdź, które będą skuteczne!
5 (100%) 8 Głosów

Podwójny podbródek to nieestetycznie wyglądający defekt urody, który dotyczy osób obojga płci, niezależnie od wieku. Nie zawsze jest on związany z nadmierną tuszą całego ciała, ponieważ drugi podbródek u szczupłej osoby jest również możliwy. Gdy na brodzie kumuluje się zbyt dużo tkanki tłuszczowej lub skóra robi się obwisła, powstają warunki sprzyjające tworzeniu się drugiego podbródka. Nie da się zatuszować go nawet najbardziej profesjonalnym makijażem, zatem u osoby zmagającej się z tym problemem mogą pogłębiać się kompleksy.

Jak zlikwidować drugi podbródek?

Likwidacja drugiego podbródka jest możliwa jedynie w drodze specjalistycznego zabiegu medycyny estetycznej. Żadne kremy czy kosmetyki nie załatwią sprawy. Mają one jedynie działanie profilaktyczne (ujędrniają skórę brody) w sytuacji, gdy drugi podbródek jeszcze nie powstał. Zabiegi, które skutecznie pomagają w kłopocie to:

 • Pollogen Legend (Maximus);
 • Ultraformer III HIFU;
 • Venus Legacy;
 • Mobilift;
 • Karboksyterapia Reology2;
 • Icoone.

Jak zlikwidować drugi podbródek z pomocą odpowiedniego zabiegu?

Usuwanie drugiego podbródkaNowoczesne zabiegi pozwalają uporać się z licznymi defektami ciała w sposób skuteczny i bezpieczny. Wykorzystują najnowsze technologie i często są bezinwazyjne. Większość zabiegów trwa zaledwie pół godziny i nie wymaga szczególnego przygotowania. Także i po zabiegu pacjent czuje się na tyle dobrze, że niemalże od razu może powrócić do pracy i codziennych zadań. Już kilka serii zabiegów przynosi oczekiwane rezultaty, choć czasem wystarczy nawet jednorazowa operacja. Zabiegi na drugi podbródek często wykorzystują techniki laserowe.

Pollogen Legend (Maximus)

Działanie fal radiowych (przenikających do naskórka, skóry właściwej, mięśni i tkanek tłuszczowych) powoduje podgrzanie skóry do temperatury 60 stopni Celsjusza i tym samym zredukowanie niepotrzebnej masy tłuszczowej zalegającej na brodzie.

Sprawdź więcej tutaj: http://lifemedica.pl/baza_wiedzy/zabiegi-medycyny-estetycznej-pozwalajace-zlikwidowac-drugi-podbrodek/

Ultraformer III HIFU

Sprawia, że drugi podbródek zostaje poddany zogniskowanej fali ultradźwięków. Skutkiem jest przyspieszona produkcja kolagenu, dobroczynnego białka, stanowiącego budulec zdrowej i elastycznej skóry.

Jak pozbyć się drugiego podbródka z Venus Legacy?

Venus Legacy to likwidacja drugiego podbródka za sprawą fal radiowych wywołujących w obciążonej i obwisłej skórze swoisty szok termiczny, by komórki podjęły interakcje i proces samonaprawczy.

Mobilift

Ta metoda pozwala zniwelować podwójny podbródek za pomocą masażu mechanicznego specjalną głowicą. Prowadzi to do regeneracji skóry brody oraz do wytwarzania kolagenu.

Jak pozbyć się drugiego podbródka za pomocą karboksyterapii?

Zabieg polega na zaaplikowaniu do skóry brody CO2, który pobudza krążenie, ujędrnia naskórek i wspomaga produkcję kolagenu. Metoda ta pomoże zredukować zarówno drugi podbródek u szczupłej osoby, jak i nadmierną tkankę tłuszczową na brodzie u osób bardziej otyłych.

Jak zlikwidować drugi podbródek za pomocą Icoone?

Zabieg polega na ujędrnianiu skóry brody za pomocą lasera oraz rolek masujących pod ciśnieniem.

Zabiegi na drugi podbródek mają wiele zalet. Przede wszystkim:

 • ujędrniają i uelastyczniają skórę, pobudzając produkcję kolagenu oraz usprawniając krążenie krwi;
 • regenerują martwy naskórek;
 • wygładzają skórę;
 • redukują masę tłuszczową;
 • budują zgrabny zarys twarzy bez zwisającego podbródka.
Kup poradniki o Refluksie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

29 − = 20