Depilacja laserem – trwałe usuwanie owłosienia

Osoby, które chcą zdecydować się na depilację laserem muszą mieć na uwadze to, że jest to opcja przeznaczona głównie dla osób, które odnotowały liczne podrażnienia na skórze po tradycyjnej depilacji. Takie sytuacje zdarzają się bardzo często, dlatego też na pewno warto czasami zdecydować się na depilację przy użyciu nowoczesnego lasera. Takie zabiegi muszą być jednak co jakiś czas powtarzane, aby trwale usunąć owłosienie, które występuje na danych częściach ciała w nadmiernych ilościach.

Depilacja bikini

Panie bardzo często decydują się w dzisiejszych czasach na depilację bikini. Dzięki temu mają pewność, że spod kostiumu kąpielowego na basenie, czy też spod stroju plażowego nie będą wystawały włosy, a więc nie będzie żadnych powodów do skrępowania. Zabieg depilacji laserowej jest bezbolesny, pacjentki nie odczuwają podczas jego przeprowadzania dyskomfortu, z biegiem czasu powtarza się go w coraz mniejszych ilościach, aż nadmierne owłosienie nie będzie dokuczało zainteresowanym klientkom.

Próba laserowa 

Depilacja laserem poprzedzona musi być zawsze próbą laserową na skórze pacjentek, aby zobaczyć, czy na skórze nie pojawią się żadne podrażnienia. Do takich sytuacji nie dochodzi jednak często, energia wyzwalana przez laser skutecznie niszczy melaninę, która znajduje się wewnątrz włosów, a dzięki temu ulegają one zniszczeniu i są niwelowane do bardzo małych rozmiarów, aż w końcu znikają. W ten sposób najłatwiej można pozbyć się wszelkich problemów związanych z nadmiernym owłosieniem na ciele.

Kup poradniki o Refluksie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 + = 16