Blizna po cesarce może przestać być Twoim problemem!

Blizna po cesarce bywa przyczyną dyskomfortu psychicznego wielu kobiet, które przeszły zabieg cesarskiego cięcia. Jeżeli oprócz nieestetycznie wyglądającej blizny towarzyszy nam również zgrubienie blizny po cesarce, możemy odczuwać dyskomfort fizyczny. Na szczęście bliznowiec po cc może zostać zredukowany dzięki specjalistycznym zabiegom.

Blizna po cesarce – dlaczego u niektórych kobiet jest bardziej widoczna?

Blizna po cesarce nie jest tak samo widoczna u wszystkich kobiet. Niektóre z nich borykają się bowiem z wyjątkowo mocno widoczną blizną, podczas gdy u innych jej widoczność jest mniejsza. Bliznowiec po cesarce może być mocno widoczny, jeżeli rana pooperacyjna niedobrze się goiła. Spowolnienie procesu gojenia się rany występuje bardzo często u kobiet, które chorują na cukrzycę. Przyczyną złego gojenia się rany może być również infekcja. Każda twarda blizna po cesarce, bez względu na rozmiar może powodować kompleksy u kobiet. Dlatego warto przyjrzeć się zabiegom, dzięki którym blizna po cesarce zostanie widocznie zredukowana.

Zredukuj widoczność blizny po cesarskim cięciu! Więcej informacji znajdziesz na:
https://drkozicka.pl/arts/blizna-po-cesarce-pozbadz-sie-jej-raz-na-zawsze/

Blizna po cc na brzuchu

Blizna po cc – zgrubienie, którego widoczność możesz zredukować.

Zgrubienie blizny po cc powoduje oprócz dyskomfortu psychicznego również dyskomfort fizyczny. Nie da się jednak ukryć, że bardzo wiele kobiet boryka się i z tym problemem.

Warto skorzystać z zabiegów, które pomogą nam go pokonać. Do zabiegów godnych uwagi zaliczyć należy:

  • laser Emerge,
  • mezoterapię igłową,
  • Dermapen.

Blizna po cesarce ma szansę zostać zredukowana dzięki laserowi Emerge. Wiązka tego urządzenia doprowadza do niewidocznych gołym okiem, kontrolowanych uszkodzeń skóry. W efekcie tychże uszkodzeń, skóra zostaje pobudzona do intensywnej odnowy i regeneracji. Dzięki temu możliwe staje się zredukowanie widoczności problemu, jakim jest wspomniana blizna po cesarce.

Kolejnym zabiegiem, na jaki warto zwrócić uwagę jest mezoterapia igłowa. Specjalista, używając kaniuli aplikuje do naszej skóry specjalny koktajl składników aktywnych. Pobudzają one skórę do intensywnej odnowy, a blizna po cesarce staje się mniej widoczna.

W ofercie gabinetów medycyny estetycznej znajdziemy również zabieg o nazwie Dermapen. Głowica, która jest pokryta niewielkich rozmiarów igiełkami umożliwia podanie składników aktywnych do skóry. Mechaniczna stymulacja oraz wspomniane składniki odżywcze doprowadzają do tego, że skóra zaczyna się intensywnie regenerować.

Kup poradniki o Refluksie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 + 1 =