Czy zaawansowana technologicznie metoda mezoterapii z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego mi pomoże?

Narastająca niepokojąco fala osób, które są nastawione na stopniową utratę swego owłosienia skóry głowy jest coraz to bardziej widoczna. Większość z ludzi wiąże problem łysienia tylko z panami, u których nadprodukcja testosteronu doprowadza w licznych przypadkach do progresywnego zanikania ilości włosów na ich skórze głowy. Z przykrością trzeba stwierdzić, iż problem ten dotyka również kobiet, choć skala tego zjawiska jest nieporównywalnie mniejsza, niż w kontekście dotyczącym mężczyzn.

Można wyodrębnić szereg rozmaitych czynników, które składają się na postępującą degradację włosów, pogarszanie się jakości skóry głowy, a także w efekcie ostatecznym doprowadzają do łysienia. Jednymi z nadrzędnych powodów, w wyniku których coraz częściej doświadczamy uciążliwego zaniku ilości włosów na skórze głowy są takie czynniki jak nadmierny stres, nieodpowiednie prowadzenie trybu życia, stosowanie różnych używek jak papierosy, czy nawet picie zbyt mocnej kawy. Wszystkie te elementy razem wzięte mogą stanowić naprawdę poważny i mocno postępujący proces degeneracji owłosienia. Leczenie łysienia nie jest prostą praktyką, a powszechne w użyciu szampony czy odżywki, których producenci zapewniają o wzmocnieniu naszego owłosienia, często okazują się obietnicami bez pokrycia, a my pozostawiamy tylko setki, jak nie tysiące złotych w rękach bajkopisarzy, które lądują kolokwialnie mówiąc w błocie.

Zobacz: Osocze bogatopłytkowe na wypadanie włosów

Najgorsze jest to, że wielu z nas żyje w ignorancji, nieświadomości posiadania możliwości odwrócenia smutnego stanu rzeczy na lepszy. Leczenie wypadania włosów nie ogranicza się w dobie gwałtownego wzrostu ludzkiej wiedzy i postępu w dziedzinie medycyny do aplikowania jedynie podrzędnych produktów jakie znajdujemy na półkach pobliskiej apteki. Nowoczesne metody w zakresie lecznictwa łysienia oferują rzeczywiste rozwiązania, dzięki którym nawet z pozoru beznadziejne sytuacje dają się wyleczyć.

Lekarz trycholog – dermatolog zapewne zapozna nas ze wszystkimi godnymi rozważenia metodami specjalistycznymi, których różnorodność i przeznaczenie, w zależności od specyfiki zdiagnozowanego problemu, dadzą nam gwarancję znalezienie tej najwłaściwszej dla nas.

Jedną z robiących w ostatnim czasie furorę metodzie jest tak zwana mezoterapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Owa metoda, mimo że nie najtańsza, to oferuje niesłychanie dużą pewność jej powodzenia się. Pacjent, który cierpi na narastające oznaki łysienia powinien poważnie przemyśleć kwestię zdecydowania się na wzięcie udziału w tej terapii. Badanie to wymaga pobrania krwi od pacjenta, która zostaje umieszczona w specjalnie sterylnym separatorze, która zostaje poddane specjalnemu wirowaniu, którego celem jest maksymalne stężenie znajdujących się w osoczu płytek krwi. Tak spreparowana krew jest następnie wstrzykiwana do skóry chorego, w celu stymulowania wzrostu nowych włosów, oraz odżywieniu już istniejących. Wiele osób może obawiać się czy manipulowanie z ludzką krwią jest bezpieczne, natomiast w tym przypadku nie ma nawet najmniejszych podstaw do wątpliwości. Pacjent nie jest w żadnym stopniu narażony na możliwość wystąpienia jakichkolwiek komplikacji, a co więcej ma gwarancję odbudowy włosów pozostających na skórze jego, bądź jej głowy, oraz na pobudzeniu cebulek włosowych do wygenerowania nowych włosów w jego skórze.

Zobacz także: http://medicinemag.pl/trcyholog-jak-miec-piekne-zdrowe-wlosy/

Ta przełomowa metoda zdziałała już cuda u niejednej osoby, która poddawała pod wątpliwość jej medycznie udokumentowane atuty. Komfort badania połączony z niewiarygodnymi efektami przemawia za wypróbowaniem tej terapii.

Kup poradniki o Refluksie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

67 − = 58