Depilacja laserowa Gdynia – usuwanie owłosienia laserem Vectus

Laserowe usuwanie owłosienia jest najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym sposobem pozbywania się włosów z dowolnej części ciała, zarówno twarzy, nóg, brzucha, pleców, rąk jak i okolic bikini. Coraz więcej kobiet i mężczyzn korzysta z jej pomocy, a dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu w postaci lasera diodowego Vectus, osoby poddające się tej procedurze nie odczuwają bólu podczas zabiegu.

Laserowe usuwanie owłosienia – laser Vectus

depilacja nóg laseremDioda laserowa jest korzystniejsza niż wiele innych dostępnych opcji do usuwania włosów, z którymi będzie można pożegnać na stałe na konkretnych obszarach ciała. Działając na powierzchni skóry delikatnie, tak, jak to możliwe, laser, w odróżnieniu od innych metod depilacji nie powoduje bólu podczas zabiegu, a cały proces trwa zaledwie kilka minut.

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Zalety depilacji laserowej Vectus:

 • Wszechstronność: laser można stosować na wszystkie rodzaje skóry i usuwać włosy o dowolnym kolorze.
 • Innowacyjny system chłodzenia: wbudowany system Advanced Contact Cooling o wysokiej mocy eliminuje przegrzewanie się skóry i zapewnia pacjentom niezrównany komfort podczas zabiegów, niezależnie od czasu ich trwania. Głowica zakończona szkłem szafirowym posiada działanie chłodzące skóry, dzięki czemu każda osoba nie odczuwa nieprzyjemnych doznań.
 • Tryb profesjonalny: zapewnia zaawansowane funkcje do modulacji impulsów. W tym trybie kosmetolog może dostosować częstotliwość, moc, czas trwania, co pozwala wybrać optymalne parametry depilacji laserowej indywidualnie dla każdego pacjenta i osiągnąć maksymalną skuteczność terapii. Światło lasera powoduje na tyle wysoką temperaturę, że mieszki włosowe ulegają uszkodzeniu. Przed poddaniu włosów działaniu tego światła, czytnik Skintel sprawdza poziom melaniny i dobiera odpowiednią niezbędną mocy do ich usuwania.
 • Maksymalna efektywność procedury depilacji laserowej: technologia Photon Recycling to nic innego jak zastosowanie światła odbitego od skóry, z użyciem lustra znajdującego się w głowicy lasera Vectus. Taka funkcja daje możliwość ukierunkowania impulsu nie prowadząc do strat energii.

Przygotowanie do procedury laserowego usuwania owłosienia

Wiosna i lato to nie są przeciwwskazaniem do depilacji laserowej, ale istnieje wiele punktów, które należy wziąć pod uwagę przy planowaniu kąpieli słonecznych i podczas poddawania się depilacji laserowej. Cechy przygotowania do zabiegu depilacji laserowej i zachowania po zabiegu nie zależą od pory roku, ale w lecie stają się szczególnie aktualne.

 • 2 tygodnie przed depilacją laserową strefy poddane depilacji nie powinny być narażone na działanie promieni słonecznych, solarium również należy wykluczyć.
 • Przez 2 tygodnie przed zabiegiem unika się przyjmowania antybiotyków w celu uniknięcia pigmentacji skóry i powstawania oparzeń.
 • Na 2-3 tygodnie przed depilacją laserową nie można usuwać włosów za pomocą wosku, depilatora, pęsety, ponieważ te metody naruszają cebulki włosowe. Dozwolone jest jedynie golenie włosów za pomocą maszynki lub kremu.
 • 3 dni przed zabiegiem, produkty zawierające alkohol, antyperspiranty (kosmetyki zmniejszające wydzielania potu) z alkoholem, nie powinny być nakładane na strefę depilacji.
 • Przed zabiegiem, wieczorem lub rano, należy zgolić włosy w miejscu depilacji.

Sprawdź też: https://www.cosmopolitan.pl/uroda/17831/depilowac-czy-nie-oto-wskazania-do-depilacji-laserowej

Środki ostrożności po zabiegu

Po zabiegu laserowego usuwania owłosienia może utrzymywać się zaczerwienienie od kilku godzin do trzech dni. Aby to wyeliminować, należy zastosować krem przeciw oparzeniom w strefie depilacji. Przez 3 dni po depilacji laserowej nie można korzystać z sauny, basenu, gorącej kąpieli. Tylko ciepły prysznic jest dozwolony.

Obszar depilacji nie powinien być wystawiona na bezpośrednie działanie słońca i solarium przez 2 tygodnie. W otwartym słońcu w tym okresie obszary te powinny być przykryte ubraniem lub znajdować się w cieniu. Należy stosować krem przeciwsłoneczny o współczynniku SPF wynoszącym 35 i więcej w miejscu depilacji.

Kup poradniki o Refluksie

6 Odpowiedzi do Depilacja laserowa Gdynia – usuwanie owłosienia laserem Vectus

 1. simabela napisał(a):

  Gdzie najlepiej udać się na laserowe usuwanie owłosienia? Chętnie skorzystałam bym z tego zabiegu, ale nie wiem gdzie się udać – polecacie coś na ternie Trójmiasta?

  • polecam napisał(a):

   Ja bardzo polecam Clinica Cosmetologica w Gdyni. Bardzo profesjonalna obsługa, darmowa konsultacja – na pierwszej wizycie poznasz wszystkie przeciwwskazania depilacji laserowej jak i jej wskazania 🙂

 2. rozsith napisał(a):

  Świetnie, że podaliście w artykule profilaktykę przy depilacji laserem. Jest to bardzo ważne żeby nie pokazywać zaraz wszystkim gładkich nóżek 😉

 3. nepomucenka napisał(a):

  Orientuje się ktoś jak cenowo wypada laserowe usuwanie owłosienia wobec bardziej tradycyjnych metod? W sensie jest to tańsze niż roczne używanie wosku do depilacji?

  • rockmill napisał(a):

   Myślę, że takie zestawienie nie ma sensu, bo to jest inwestycja na dużo dłużej niż na rok. Z reguły efekty depilacji laserem zostają do końca życia.

 4. kormo napisał(a):

  Nawet nie wyobrażacie jakie to cudowne uczucie nie musieć się depilować co kilka dni. Minął rok jak sobie zafundowałam depilację laserową nóg i codziennie sobie za to dziękuję! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 2 =