Zabiegi na cerę

Czy łupież pstry jest zaraźliwy? Jak uniknąć choroby?

Łupież pstry czy jest zaraźliwy? – to pytanie zadaje sobie wiele osób. Szukając informacji na ten temat można natrafić na sprzeczne opinie. Łupież pstry jest odmianą choroby grzybiczej wywołaną przez drożdżaki z rodziny Malassezia, które występują na skórze w normalnych warunkach. Dlaczego w takim razie nie wszyscy chorują?

Kup poradniki o Refluksie

Kosmetyki i folia, czyli body wrapping jako najlepszy sposób na walkę z cellulitem

Body wrapping, kosmetyki dobrej jakości oraz wytrwałość w działaniu to najlepszy sposób na walkę z uciążliwym i nawracającym cellulitem. Nieestetyczna i niechciana pomarańczowa skórka to zmora prawie każdej kobiety. Szacuje się, że 80 a nawet 90% kobiet na pewnym etapie życia bezskutecznie próbuje walczyć z tym problemem. Dzięki temu artykułowi dowiesz się wszystkiego o niezawodnym sposobie radzenia sobie z cellulitem.

Usuwanie zmarszczek pod oczami

Zmarszczki pod oczami dotyczą dużej grupy osób niezależnie od ich płci. Jest to naturalny proces starzenia się skóry. Pojawiają się wcześniej lub później. Wiele osób zastanawia się jak zlikwidować zmarszczki pod oczami. Zmarszczki wokół oczu, zmarszczki mimiczne pod oczami można usunąć na wiele sposobów dzięki zabiegom medycyny estetycznej. Usuwanie zmarszczek pod oczami jest możliwe dzięki zabiegom takim jak: Ultraformer III HIFU, Pologen Legend, Mobilift M6, Geneo+, Dermapen/Mezopen, Hot-Cold, ultradźwięki. Likwidacja zmarszczek pod oczami jest także możliwa dzięki zabiegom laserowym takim jak: Harmony XL pro Nir, Palomar Emerge. Zmarszczki pod oczami zabiegi medycyny estetycznej są skuteczne, bezpieczne i dają ogromne rezultaty.

HIFU – zabieg liftingujący twarz i ciało

Lifting twarzy bez skalpela jest możliwy dzięki zastosowaniu unikalnego urządzenia Ultraformer III HIFU. Lifting twarzy jest dzięki HIFU całkowicie bezbolesny, a odczucia podczas zabiegu są przyjemne. Nie potrzebujemy również znieczulenia ani ogólnego ani miejscowego. Po zabiegu możemy wrócić do naszych zajęć. Nie musimy również brać urlopu. Zabieg jest bezpieczny dla skóry i nie potrzeba przerywać jej ciągłości. HIFU to nowoczesna i bardzo bezpieczna metoda liftingu twarzy. Możliwy jest za jej pomocą także lifting ciała. Bezinwazyjny lifting twarzy sprawia, że skóra jest bardziej jędrna napięta oraz wyraźnie odmłodzona. Jaki jest sekret HIFU?

Depilacja laserowa Gdynia – usuwanie owłosienia laserem Vectus

Laserowe usuwanie owłosienia jest najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym sposobem pozbywania się włosów z dowolnej części ciała, zarówno twarzy, nóg, brzucha, pleców, rąk jak i okolic bikini. Coraz więcej kobiet i mężczyzn korzysta z jej pomocy, a dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu w postaci lasera diodowego Vectus, osoby poddające się tej procedurze nie odczuwają bólu podczas zabiegu.

Który zabieg oczyszczający skóry wybrać?

Zabiegi na skóręWiele osób borykających się z różnego rodzaju niedoskonałościami na twarzy, chcących zadbać o codzienną higienę skóry twarzy oraz jej oczyszczanie zadają sobie pytanie jak oczyścić twarz. Jest wiele skutecznych, bezpiecznych metod, które oferowane są przez gabinety medycyny estetycznej. Podczas konsultacji ze specjalistą poznamy różne, zabiegi, różne metody, które pomogą nam w skutecznym, dającym ogromne rezultaty oczyszczaniu skóry twarzy.

Nawilżenie i regeneracja skóry twarzy

Niezależnie od wieku czy pory roku nasza skóra potrzebuje codziennego, głębokiego nawilżenia. Codzienna pielęgnacja dobrze dobranym kremem, serum czy maską to sposób na to jak nawilżyć twarz z zewnątrz. Istotne jest także głębokie nawilżenie od wewnątrz. Aby nasza skóra była elastyczna, nawilżona i gładka powinniśmy odpowiednio ją nawadniać od środka organizmu spożywając odpowiednie ilości płynów.

Depilacja laserowa – fakty i mity

Laserowe usuwanie owłosienia to zabieg bardo popularny. Zapewne większość z nas zna tę metodę chociaż ze słyszenia. Ci, którzy zdecydowali się z niej skorzystać wiedzą, że jest warta uwagi. Jednak są wciąż jeszcze i tacy, którzy mimo wszystko boją się spróbować. I to właśnie dla tej drugiej grupy przeznaczony jest ten artykuł. Opowiemy w nim o tym, co w przypadku depilacji laserowej jest prawdą, a co z informacji, które słyszałaś to kompletne bzdury. Możesz naprawdę się zdziwić! Gwarantujemy, że po tej lekturze spojrzysz na wspomniany zabieg łaskawszym okiem i na pewno na nowo rozważysz jego zastosowanie!

Kwas hialuronowy, czyli jak szybko zmniejszyć zmarszczki

Kwas hialuronowy na zmarszczki to idealny sposób na piękną i gładką skórę. Wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym oraz wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym sprawia, że skóra staje się napięta, a przede wszystkim bardzo wygładzona. Sam kwas hialuronowy jest naturalnym elementem, występującym w naszej skórze. Dzięki niemu skóra jest nawilżona i napięta.

Depilacja laserowa – idealnie gładka skóra. Na zawsze!

Depilacja laserowa to zabieg pozwalający na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia. Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że całość jest bezpieczna, szybka i niezwykle skuteczna.